* Düzcam üretiminde dünya standardı olan float teknolojisi ile gerçekleştirir.
* Düzcam (Float cam), cam eriyiğinin erimiş kalay üzerinde yüzdürülmesi yöntemiyle üretilir.
* Renksiz düzcam, saydamlığı sayesinde yüksek ışık geçirgenliğine sahiptir.
* Tüm cam uygulamaları için temel üründür. Renksiz düzcama ikincil işlemler uygulanarak yalıtım camı ünitesi, lamine cam, temperli cam, kısmi temperli cam, emaye cam, bombeli cam, kaplamalı cam, ayna  üretilebilmektedir.
* Ebat toleransları, tüm anma ebatlarında ± 5 mm'dir.
* Satışını yaptığımız ve Trakya Cam'da üretilen 2,2 mm kalınlığındaki düzcam (float cam) teknik özellikleri açısından TS 10288 EN 572-2 standardının gereklerini karşılamaktadır. Ancak söz konusu standartta anma kalınlığı olarak 2,2 mm kalınlığa yer verilmemiştir.
KALİTE : Renkli Düz Camlar, "TS 10288 EN 572-2 Cam Yapılarda Kullanılan Temel Soda Kireç Silikat Cam Ürünler Bölüm : 2 Float Cam" standartlarına uygun olarak üretilir.
ISO-9000 Kalite Yönetim Sistem ve ISO-14000 Çevre Yönetim Sistemine uygun üretim yapılmaktadır.
KULLANIM ALANLARI : Renksiz düzcam istenilen boyutlarda kesilerek kullanılabileceği gibi; kenar işleme,  bombeleme, temperleme, kısmi temperleme, laminasyon, kaplama, çift camlama, aynalama gibi ikincil işlemler uygulamak suretiyle,
- emniyet ve güvenlik
- ısı kontrolü
- güneş kontrolü
- ısı ve güneş kontrolü
- dekorasyon
- gürültü kontrolü
işlevleri kazandırılarak inşaat, dekorasyon, otomotiv, beyaz eşya, tarım, enerji gibi pek çok sektörde kullanım alanı bulmaktadır.

 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Panel Tool

Reset